[load_slick_slider_scripts]

Zengin Aromalı Kahveler Çiftlikten Evinize

Mithra Coffee olarak içtiğiniz her fincan kahvenin şu ana kadarki en iyisi olması gerektiğine inanıyoruz. Kahvenizi nasıl alırsanız alın, ülkenin en iyi barista, kavurma profil ve makineleriyle doğrudan kahve severlerle buluşturuyor; en taze kahveleri sunuyoruz.

Kahve içenleri kahve severlere dönüştürmek, kahve severler için de Mithra Coffee’yi vazgeçilmez kılmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Gün doğmadan ayağa kalkıp bir alevin üzerinde duran ve size en iyi kahvelerini göndermek için her partiyi takıntı haline getiren ödüllü bir barista tarafından kahveleriniz kavrulur.

Mithra baristaları çekirdekleri özenle seçer; kavurma profillerini belirler size en lezzetli formda gelebilmesi için test eder, test eder ve tekrar test eder. Dalından gelen yeşil çekirdekler artık damağınızdaki son tatta tekrar içmek isteyeceğiniz bir kahve olur. Kavurduğumuz kahveler bizim için herhangi bir kahve değildir.

İstanbul’da kargo beklemeyin. Kuryeyle siparişinizi bugün ücretsiz teslim alın. 399 TL üzeri siparişte özel kurye bedava!
Sizi asla bekletmiyoruz. 14.00’a kadar verilen siparişleri aynı gün kargoluyoruz. 399 TL üzeri siparişinizde kargo bedava!
Çiftlikten sadece nitelikli çekirdekleri seçer, özenle kavurur size ayırırız.
Taze kavrulmuş çekirdekleri isteğinize göre öğütür, aynı gün size göndeririz.